فال | fal

انواع فال و طالع بینی روز فال ، فال حافظ ، فال روز ، فال روزانه ، فال ماه ، فال قهوه در اینجا

فال اسفند ماه

فروردين

براي پيشبرد اهدافتان بدون ترديد به مشورت نياز داريد. به ويژه اين كه يكي، دو مشكل مالي كوچك در مسير راه شما وجود دارد كه به زودي برطرف خواهد شد. بهتر است كه شما كوتاه بياييد و دست از سماجت برداريد در امور مالي كه سرانجام مبهمي دارد دخالت نكنيد و براي خود دردسر به وجود نياوريد. گر چه شما در كارهايتان جدي هستيد اما بي گدار به آب نزنيد و مطمئن باشيد كه مسيرتان، صحيح است.
همچنين در رسيدن به اهدافتان عجله نكنيد، چرا كه باعث بي نظمي در زندگي مي شود. در اطراف خود دوستان و مشاوران خوبي داريد كه مشورت با آنها مشكلات شما را حل مي كند و آنها راه هاي درست را پيش پاي شما مي گذارند. شما عاشق او هستيد، اما او درك نمي كند، بايد به او فرصت بيشتري دهيد.

ارديبهشت
سعي كنيد به عقايد ديگران احترام بگذاريد، هر كس حق دارد نظر خود را ابراز كند، شما بايد گذشت داشته باشيد. از نظر عاطفي روزهاي پرشوري را پيش رو داريد و در مورد يك مسئله احساسي و عاطفي، دو دل هستيد. گاهي به نفع آدم است كه بخشي از منافع خود را فدا كند تا همه آن را از دست ندهد.افكاري بلند پروازانه از دير باز داشته ايد كه خودتان آنها را ساخته ايد. در برابر پيشرفت ها به شكست ها نيز توجه داشته باشيد، بايد منطقي فكر كنيد و در انجام كارهايتان منطق و عقل را پيشه سازيد. سعي كنيد بيشتر به مطالعه بپردازيد تا خستگي روحي از شما فاصله بگيرد. با واقعيت ها زندگي كنيد و دست از افكار رويايي برداريد كه هم خود و هم ديگران اذيت مي شوند. از آن دست آدم هايي نباشيد كه عشق را جدي نمي گيرند، دل كسي را شكستيد، جبران كنيد.

خرداد
حساسيت بيش از حد شما راه رسيدن به اهدافتان را برايتان دشوار مي كند. از توقعتان بكاهيد و با صبر و درايت، مسائل را بررسي كنيد. يك نامه بسيار مهم از راه دور به شما خواهد رسيد. اين نامه در حل موضوعات خانوادگي كه مدتي است شما را نگران كرده، موثر است. به خود بقبولانيد كه هيچ دري براي شما بسته نخواهد ماند. واقع بين باشيد و براي خودتان يك تصميم درست بگيريد. محتاطانه رفتار كنيد تا دوستان خود را از دست ندهيد. زندگي فراز و نشيب هاي بسياري دارد، پس اين توقع بي جايي است كه زندگي هميشه يك روال داشته باشد. شما خودتان بايد آن را تا حد امكان كنترل كنيد. نذري داريد، آن را ادا كنيد. اگر به كسي قولي داده ايد و نمي توانيد عمل كنيد، جرات داشته باشيد و به او بگوييد كه نمي توانيد...

تير
ابرهاي تيره به زودي از آسمان زندگي شما بيرون خواهند رفت و دوباره لبخند زندگي را مي بينيد. درچند روز آينده، احتمال يك سفر كوتاه برايتان هست. افكارتان را كنترل كنيد، هميشه افكار انسان به واقعيت نمي پيوندد. سعي كنيد توقعات خود را با امكانات موجود هماهنگ تا احساس بي نيازي كنيد. اگر صبر پيشه كنيد و درست تصميم بگيريد، مشكلات به مرور حل خواهد شد. فرصت هاي مناسبي برايتان درراه است اولا احساساتي نشويد و ثانيا عجله نكنيد و جوانب را از هر نظر بسنجيد. هميشه به ياد داشته باشيد كه مي توانيد با افراد مورد اعتماد مشورت كنيد و همواره به دانش خود بيفزايد و در انجام كارها شجاعت نشان دهيد. زندگي هميشه روي يك پاشنه نمي چرخد، گاهي اوقات كسي را دوست داريد، اما او شما را دوست ندارد، بايد اين مسئله را درك كنيد.

مرداد
احساسات عاطفي داشتن، خوب است اما نه تا حدي كه به حريم شما لطمه بزند. يك برنامه منظم براي خودتان ترتيب دهيد تا مشكلات مالي و خانوادگي حل شود و به نتايج مثبتي برسيد. از كاري كه قبلا انجام داده ايد و موفق نشده ايد نااميد نشويد، دوباره سعي كنيد، موفق خواهيد شد، البته اين بار كارهاي قبلي را تكرار نكنيد و به راه هاي جديدي براي رسيدن به نتيجه بينديشيد ولي سعي نكنيد به خاطر ناكامي ها و گناه را به گردن ديگري بيندازيد.
سوژه اي ذهن شما را مشغول كرده است. در تصميم گيري عجله نكنيد، بگذاريد زمان بگذرد و خود را به خطر نيندازيد. قدردان نعمت هاي بزرگي كه خداوند به شما عنايت كرده، باشيد. او بارها عشق شما را جدي گرفته، اما هميشه شما بدقولي كرده ايد، درست فكر كنيد، او واقعا به شما علاقه مند است.

شهريور
گاهي دچار نوعي سردرگمي مي شويد كه به نفع شما نيست. خستگي، علت اصلي بروز اين دشواري ها است. به يك استراحت كوتاه نياز داريد، براي رسيدن به يكي از آرزوهاي خود، لحظه شماري مي كنيد، مقدمات اين كار برايتان فراهم شده، اما كماكان بايد سختي هايي را متحمل شويد. شايد گاهي اوقات با خود بگوييد: (كارهاي گذشته من درست نبوده) اما اين تفكر صحيح نيست چرا كه شما همچنان بايد از استعدادهاي نهفته خود بهره ببريد. شما زحمت خود را براي اهدافتان كشيده ايد و صبر را پيشه كرده ايد پس با كمي دقت، لحظات خوبي را كه در انتظارتان است، برباييد. كدورت هايي كه از دوستان قديمي داشتيد را فراموش و به زندگي جديد فكر كنيد.
براي او هديه اي بخريد و كدورت ها را از دلش در بياوريد، چرا كه او هنوز دوستتان دارد...

مهر
انجام تعهدات خود را به تعويق نيندازيد. بگذاريد ديگران هم از امكاناتي كه شما در اختيار داريد بهره اي ببرند. ممكن است شما براي حل يك مشكل خانوادگي به داوري بنشينيد.با ورود يا ملاقات شخصي به زندگيتان روحيه تازه اي به دست مي آوريد. درصورت بي خطر بودن راه، قدم در آن بگذاريد تا كمتر شكست بخوريد. اصولا متولدين اين ماه به وفاداري متعهدند، پس از بي وفايي ديگران دلخور نشويد. دشمنان دوست نما را بشناسيد. فقط كافي است صبور باشيد و قدر زندگي خوبتان را بدانيد و در جمع خانواده سبزتان زندگي خوبي را تجربه كنيد. مراقب رفتار و كردار خود باشيد تا بهانه اي دست ديگران ندهيد. مسئوليت در كارها را تقسيم كنيد تا روحتان دچار لطمه نشود، با ياد خدا و كمك خواستن از او به خواسته هايتان مي رسيد. هميشه نبايد به حرف هاي او اطمينان كرد، مي دانيد چرا؟ چون انسان عاشق نه مي بيند و نه مي شنود...

آبان
با احتياط عمل كنيد تا موفقيت، همراهتان باشد. آرامش خود را حفظ كنيد كه پس از مدتي كشمكش، روزهاي خوبي را در پيش داريد. سعي كنيد بيهوده براي خود عوامل نگران كننده به وجود نياوريد. در كارهاي جمعي اجازه اظهارنظر به ديگران را هم بدهيد تا فكر نكنند كه شما حسود هستيد. مغرور نشويد. اگر به گذشته فكر كنيد، مي بينيد كه موقعيت شناس خوبي هستيد، گر چه بايد كمي حوصله و منطق را به كارهايتان اضافه كنيد. در كارهايي كه به شما ارتباطي ندارد دخالت نكنيد، همان گونه كه تاكنون اين كار را انجام داده ايد. گوشه گيري را رها كنيد چون مشكلي را حل نخواهد كرد. خدا را شاكر باشيد از اين كه سالم هستيد و هميشه انتظار روزهاي خوش را داريد. متاهل ها با همسرشان مهربان تر و مجردها صبورتر باشند، عجله به خرج ندهيد، هر چه قسمت باشد همان مي شود.
آذردرگيري هاي مختصر را پشت سر گذاشته ايد ولي پيروزي با شما بوده و براي بهره وري از اين موقعيت، برنامه هاي مالي و خانوادگي خود را تنظيم كنيد. به توصيه هاي بزرگ تر ها و راهنمايي هايشان گوش دهيد، پشيمان نخواهيد شد. نامه يا سندي برايتان در راه است كه باعث گشايش مشكل مالي احتمالي شما مي شود. اعتماد به نفس شما، سرمايه بزرگي برايتان است كه بايد سعي كنيد بيشتر، آن را در خود تقويت كنيد. يك فرصت سرمايه گذاري براي شما پيش مي آيد، معطل نكنيد، با كمي دقت و واقع بيني از موفقيت دركارتان مطمئن شويد. آرامش را پيشه خود سازيد. خشم خود را فرو بريد و بردباري را چاره كار سازيد و در كارها و امور زندگي سهل انگاري نكنيد. با احتياط حركت كنيد و مواظب اطرافيان خود نيز باشيد. اگر عاشق او هستيد به او بگوييد، شايد او نداند، به همين خاطر به روي خود نمي آورد...

دي
اگر احساس مي كنيد بايد تغييري در زندگيتان بدهيد، صبر نكنيد. فرصت خوبي براي نشان دادن قابليت و استواري شماست. از تنبلي دوري كنيد و با فعاليت، خود را شاداب نگه داريد. به گذشته خود نگاه كنيد و از آن عبرت بگيريد تا ديگر اشتباه هاي گذشته را تكرار نكنيد. در حال حاضر از فكر محل كار خود بيرون بياييد و به فكر تغيير خود باشيد. بايد سعي كنيد به يك آرامش روحي برسيد. در جمع، فرصت را به ديگران هم بدهيد تا يك ارتباط صميمانه با جمع پيدا كنيد. سعي كنيد با ديگران كنار بياييد تا حس همكاري شما تقويت شود. قناعت پيشه كنيد تا مزه تلخ تنگدستي را نچشيد و خوددار باشيد تا گرفتار نشويد. به كاري كه داريد اكتفا كنيد، ريسك زياد به نفع شما نيست. به ياد داشته باشيد كه قول بيهوده دادن به سود شما نيست، چرا كه روزي چوبش را خواهيد خورد...

بهمن
از اظهار نظرهاي خود هراسي نداشته باشيد و آنچه را كه مي پنداريد درست است، بي پرده با دوستان نزديكتان در ميان بگذاريد، آنها به شما كمك خواهند كرد. جانب احتياط را رعايت كنيد چون احتمال يك غفلت يا برخورد در پيش داريد، اما گريز از آن هم دور از دسترس نيست.
پس انداز و قناعت، شما را توانگر مي كند. در موقعيت هاي مناسب، كاري انجام دهيد تا ديگران به شما اعتماد كنند. راستي و صداقت را سرلوحه كارخود قرار دهيد تا رفتار شما با ديگران موجب سوء تفاهم نگردد. خبري خوش در راه است، نسبت به آن بي تفاوت نباشيد. نهايت استفاده را از لحظه ها ببريد.
نظم شما در كارها نتايج مثبت و خوبي را در برخواهد داشت. بي گدار به آب نزنيد، شايد پاسخ (نه) بشنويد و از لحاظ روحي دچار مشكل شويد.

اسفند
معامله و عقد قراردادي در پيش داريد. در اين مورد نگراني را از خود دور كنيد چون هدفتان خير است و خير هم پيش خواهد آمد. حواستان را جمع كنيد و به هر وعده و وعيدي اطمينان نكنيد. خود را كنترل كنيد و اين قدر از زندگي شاكي نباشيد، شما تنها نيستيد.
در كارهاي گروهي، بيشتر شركت كنيد. اموري را كه خودتان به خوبي مي توانيد انجام دهيد به ديگران نسپاريد چرا كه ممكن است از اين حس همكاري، سوء استفاده بشود.
به خودتان مغرور نشويد زيرا با اين كار نزديكانتان از شما فاصله مي گيرند و در آن صورت تنها مي مانيد. به هر حال بايد روزي به او پاسخ (بله) را بگوييد، اگر از او مطمئن هستيد، تعلل جايز نيست، چرا كه او دلبستگي شديدي به شما پيدا كرده است
+ نوشته شده در  یکشنبه چهارم اسفند ۱۳۸۷ساعت 18:45  توسط مهدوی  |