فال | fal

انواع فال و طالع بینی روز فال ، فال حافظ ، فال روز ، فال روزانه ، فال ماه ، فال قهوه در اینجا

کد چت روم برای وبلاگ و وب سایت

کد چت روم برای وبلاگ و یا  وب سایت جهت  وبمستر های عزیز

کد زیر را میتوانید جهت وبلاگ  یا وبسایتان کپی کنید .


ابعاد چت روم به دلخواه شما هست و ابعاد رو در کد خودتان میتوانید تغییر دهید

این قسمت : width="800" height="450" در کد بالا طول و عرض چت روم به دلخواه شما هست و فقط این قسمت را میتوانید تغییر دهید

این کد چت روم  را میتوانید در قالب وبلاگ و یا وبسایتتان بگذارید 

+ نوشته شده در  شنبه هشتم آبان 1389ساعت 0:23  توسط مهدوی  | 

پوزش به دلیل به روز نبودن وبلاگ فال

پوزش به دلیل به روز نبودن وبلاگ فال به دلیل مشغله زیاد ایشالا در تسرع وقت به روز می شه
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم مرداد 1389ساعت 0:37  توسط مهدوی  | 

طالع بینی ازدواج

طالع بینی ازدواج 


http://www.alghaem.org/rahpouyan/user8/ezdevaj/halghe.jpg


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم آبان 1388ساعت 12:51  توسط مهدوی  | 

طالع بینی رنگ فکر میکنید چه رنگی هستید ؟

طالع بینی رنگ فکر میکنید چه رنگی هستید ؟

http://farm1.static.flickr.com/90/209080401_81907a9d64.jpg

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم آبان 1388ساعت 12:47  توسط مهدوی  | 

طالع بینی حرف اول اسم

طالع بینی حرف اول اسم
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0d/Persiska_alfabetet.gif

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم آبان 1388ساعت 12:44  توسط مهدوی  | 

تبادل لینک

دعوت از وب سایت ها و وبلاگها

جهت تبادل لینک با ما

لینک ما را با عنوان  فال   به پیوست  www.fal.blogfa.com قرار دهید

و بعد  لینک خود  را تا حداکثر در 2 کلمه به صورت عنوان و پیوست مربوطه در قسمت نظرات به  اطلاع ما برسانید .

ثبت لینک شما  حد اکثر تا ۴ روز در پیوندهای صفحه اصلی قرار میگیرد .

رنکینگ ما ۳ در گوگل هست

با تشکر وبلاگ فال  

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم مهر 1388ساعت 13:0  توسط مهدوی  | 

فال

به سایت فال خوش آمدید

فال

 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و سوم مهر 1388ساعت 20:40  توسط مهدوی  | 

فال شخصی متولدین تیر ماه

مشخصات كلي متولدين تيرماه:
خيلي حسّاس ، سريع الانتقال ، رويايي ، عاشق خانه و خانواده ، منزوي ، عاشق مهتاب ، عاشق فرزند ، علاقه مند به كشاورزي ، گاهي آرام و گاهي طوفاني ، خجالتي ، بسيار با سليقه و شيك پوش ، پشتيبان اقوام ، داراي قويترين احساسات ، بهترين آشپز ، علاقه زياد به گل ، داراي حس پدرانه يا مادرانه ، با وفا ، رفيق باز ، صرفه جو و اقتصادي ، محتاج به كمك ديگران ، پر محبّت ، مطيع همسر ، تا حدودي خسيس ، متنفّر از انتقاد ، با هوش ، اهل قهر و آشتي ، در آشتي پيشقدم نمي شود ، همسري با وفا ، غمگين در روزهاي ابري ، گاهي خوب و گاهي بد ، خيالاتي ، عاشق عتيقه و اشياء كهنه ، اهل تدارك و آذوقه ، ماديّگرا و پول پرست ، رك گو ، خودخواه ومغرور ، تا حدودي سطحي نگر ، صبور و آرام ، حافظ اسرار ، علاقه زياد به مادر ، عاشق تعريف و تمجيد ، مهمان نواز عالي . خيلي ظريف ، شكيبا ، صميمي ، محافظه كار ، اهل ريسك نيست ، ميهن پرست ، انتقامجو ، وسواسي ، رئوف و مهربان .

مرد متولد تير

اخمو، بچه مسلك، تودار، همبازي بچه‌ها، كمي بخيل و پول دوست، او بدون شك استاد است و مي‌تواند طولاني‌ترين مطالب را در كوتاهترين جملات بيان كند. حواسش هرگز پرت نمي‌شود و از پرچانگي بيزار است. اگر قلبش جريحه دار شود فورا به لاك خويش فرو مي‌رود. هيچ مردي به اندازه او زنش را دوست ندارد.زن متولد تير

با وفا، نجيب، گاهي اوقات خسيس، در آشپزي قابل، در شبهاي مهتابي عاشق، در دوران مادري يك زن كم‌نظير، از انتقاد نفرت دارد، اگر مورد تمسخر قرار گيرد به شدت آزرده خاطر مي‌گردد و تاب تحمل
+ نوشته شده در  شنبه سی ام خرداد 1388ساعت 14:27  توسط مهدوی  | 

فال تیر ماه

از اول تیر ماه تا آخر تیر ماه

فروردین

ساقی بیا که یار ز رخ پرده برگرفت کار چراغ خلوتیان باز در گرفت

برادر یا خواهر گرامی، شما باید جشن بگیرید. زمان موفقیت شما بسیار نزدیک است. شاید هم بتوان گفت که هم اکنون غرق در مقدمات آن موفقیت هستید. کمی اندوه داشته اید، دلتان گرفته بود. پیشامدهایی برایتان ایجاد شده بود که احساس غمی سنگین داشتید. به شما مژده داده می شود که زمان غم شما گذشته است، به شرط آنکه به دامان دین، اخلاق و عرفان روی آورید. باید از کوته نظری و سطحی بینی چشم بپوشید و بیشتر از گذشته به حقایق توجه کنید. زیاد اهل تبلیغ نباشید. بگذارید اطرافیان شما حقایق را ببینند با این اوصاف شما را بیشتر دوست خواهند داشت و موفق تر از گذشته خواهید بود.


اردیبهشت

آن یار کز او خانه ما جای پری بود سر تا قدمش چون پری از عیب بری بود

ممکن است بر شما لحظات موفقیت آمیز فراوان گذشته باشد ولی بنا به عللی، قدر آن لحظات را ندانسته اید. به نظر می رسد اکنون که گاه در اندیشه آنچه گذشت است به سر می برید به هر حال باید توجه داشت که نه شما و نه هیچکس دیگری قدرت تثبیت کردن لحظات و نگهداشتن زمان را نداشته و ندارد. در گذشته زندگی کردن به صلاح شما نیست. توصیه حافظ بزرگ به شما این است که از طریق ارتباط صمیمانه با خداوند و نیایش های آگاهانه دوبارهش رایط خوبی را برای خود فراهم کنید و آنچه را در پی آن هستید مجددا به دست آورید. صیقلی دادن دل و تزکیه باطن، کلید موفقیت شماست.


خرداد

من ترک عشق شاهد و ساغر نمی کنم صد بار توبه کردم و دیگر نمی کنم

دوست گرامی، پایداری شما در مسیر صحیح زندگی قابل تحسین است، اما توجه داشته باشید که هر انسانی ممکن است خطا کند یا اصلا ممکن است در تشخیص صحیح از غیر صحیح اشتباه کند بنابراین به تحصیل بیشتر و استفاده از تجربه دیگران نیازمندید، اگر در مسیر علاقه و عشق خودتان نیز به نوعی تجدیدنظر بپردازید به نتایجی بهتر خواهید رسید. تنها نکته مهمی که باید به آن توجه کنید اینکه از مسیر حق و حقیقت دور نیفتید و برای تشخیص این مسیر، از مراجعه مستقیم به قرآن کریم و ایجاد ارتباط بیشتر با خداوند دریغ نکنید.


تیر

عاشق روی جوانی خوش نوخاسته ام وز خدمت دولت این غم بدعا خوسته ام

دوست عزیز، بنظر می رسد شما دنبال خواسته ای هستید که اطرافیان شما و عرف جامعه آن را نمی پسندند! معشوقی جوانتر از خودتان، لباسی یا مقامی که در خور شما نیست و خلاصه چیزی که عرف جامعه آن را از شما نمی پذیرد.

اگر این مساله را آگاهانه انتخاب کرده اید، اشکالی ندارد، دنبالش بروید، مشروط به اینکه حرف و حدیث دیگران را به جان بپذیرید و انتظار تایید عموم را نداشته باشید، در غیر اینصورت آرامش زندگی تان به هم خواهد خورد. اینک لحظه انتخاب است.


مرداد

فکر بلبل همه آنست که گل شد یارش گل در اندیشه که چون عشوه کند در کارش

دوست عزیز، موقعیت پیچیده جالبی دارید. از طرفی در چند جهت مظلوم واقع شده ای و حق با شماست که قدرتان را ندانسته اند، از طرف دیگر ظاهرا عزیزی را در سفر داری یا از عزیزی دور افتادی که چشم به راه او هستی و در این هنگام هم به فکرش بودی که انشاءالله به سلامت بر می گردد اما نکته مهم این است که شما عاشقانه کاری را انجام داده ای که باید همان مسیر را ادامه دهی تا به نتیجه برسی. قدر عشق را بدان چون تنها ارزش ماندگار زندگی همان عشق است گرچه در این مسیر باید کمی تحمل مشکلات را داشته باشی ولی در نهایت انشاءالله موفقیت با شماست.


شهریور

ای سروناز حسن که خوش می روی بناز عشاق را بناز تو هر لحظه صد نیاز

آنچه هم اکنون داری قدرش را بدان. اگر در تلاش برای بهبود شرایط هستی، تلاش را در تداوم همین مسیر و آنچه که داری قرار ده. چشمت را به نعمت های خداوند باز کن. شما یکی از بزرگترین نعمت ها را داری، جفا و ستم است اگر به چیزی جز آنچه داری و هستی بیندیشی. البته آرزوهای بهتر به شما قدرت بیشتر می دهد تا بر جهت گیری خود پافشاری داشته باشید و شرایط را بهتر کنید اما یادتان باشد که «جز کوی دوست» نروید! باید «بیت عتیق» یعنی خانه شناخته شده قبلی و فعلی، یعنی آنچه وجود دارد را ارج نهید و چشم دلتان دنبال برخی جلوه های زودگذر بیگانه نباشد.


مهر

روز هجران و شب فرقت یار آخر شد زدم این فال و گذشت اختر و کار آخر شد

مژده باد شما را که حافظ با یکی از بهترین غزلیاتش به شما بشارت می دهد که دوران سختی ها گذشته و زمان شادی فرا رسیده است. به هر حال بر شما مبارک باد که بهترین مژده را شنیده اید، بدون تردید هنر استفاده از فرصت ها، هنری است که همه کس ندارد و باید به این مسئله خوب بیندیشید تا خوب بهره برداری کنید. موفق باشید.


آبان

هر که را با خط سبزت سر سودا باشد پای از این دایره بیرون ننهد تا باشد

هدف ارزشمندی را دنبال می کنید و برنامه بسیار خوبی را در نظر دارید اما سخن اصلی بر سر این است که اخیرا کمی سستی یا تردید در اندیشه تان راه یافته است، غمزده اید و احتمال موفقیت خود را کمتر از آنچه هست، می دانید. به راستی اینگونه نباید باشید. پایداری و استواری شما موجب موفقیت حتمی تان خواهد شد. اگر غمی دارید باید غم سازنده باشد. همچون عاشقی که موقتا از معشوق خود جدا مانده است اما می داند که در نهایت به آنچه می خواهد، دست خواهد یافت.


آذر

صبحدم مرغ چمن با گل نوخاسته گفت ناز کم کن که درین باغ بسی چون تو شکفت

به نظر می رسد کمی صراحت لهجه بیش از حد متعارف داشته باشید. اگر اینطور است، گرچه دروغ نمی گویید و بحمدلله سخنانتان صحیح است اما لازم است گاهی بعضی از حقایق را به زبان نیاورید. ضرب المثل زیبای ایرانی می گوید: « جز راست نباید گفت، هر راست نشاید گفت». ضمنا در میان اعضاء خانواده شما و یا نزدیکان و همکارانتان کسانی هستند که در گذشته شرایط مادی و شغلی و اجتماعی بهتری داشته اند. شایسته است با آنان هم خوشرویی و خوشرفتاری تان را حفظ کنید. رازداری صفتی نیک است، شما را به آن توصیه می کنیم.


دی

دوستان دختر زر توبه زمستوری کرد شد سوی محتسب و کار بدستوری کرد

به نظر می رسد که بحمدالله شرایط زندگی و حوادث بر وفق مراد شماست. «مژدگانی بده» که به لطف حق و در نتیجه زحمات خود شما آینده نیز بی شک بهتر از گذشته پیش خواهد آمد. به دو شرط مهمف نخست اینکه از آنچه پیش آمده است مغرور نشوید و گه گاه به نقاط ضعف خود هم بیندیشید و دنبال فرصت هایی برای رفع نواقص خویش باشید و دوم آنکه خودتان هم نسبت به موفقیت های دیگران حسادت نورزید بلکه از شادی و توفیق دیگران لذت ببرید تا محبوب دل های مردم باشید.


بهمن

مطرب عشق عجب ساز و نوائی دارد نقش هر نغمه که زد راه بجائی دارد

از مفاد این غزل چنین بر می آید که شما دارای قلبی پاک و مهربان و انسان دوست هستید، شاید به همین جهت بعضی از آشنایان قدر شما را ندانسته و موجب ناراحتی تان را فراهم می کنند. ضمنا آرزوهای بزرگی نیز دارید که هر کدام در جای خود دارای ارزش هستند اما باید توجه داشته باشید که راه موفق تر بودن شما اولا حفظ ارتباط صمیمانه با خداست، دوم باور داشتن نتایج اعمال و مسئول بودن ما در برابر حضرت حق است. با توجه به این دو اصل، شما به آرامشی خاص خواهید رسید که بزرگترین نتایج زندگی عارفانه خواهد بود. آن وقت دیگر هیچ موضوع کوچک برای شما موجب ناراحتی نخواهد شد.


اسفند

در نظر بازی ما بی خبران حیرانند من چنینم که نمودم دگر ایشان دانند

فال پیچیده ای دارید. خودتان هم پیچیده می اندیشید و زندگی را به خودتان سخت گرفته اید. به نظر می رسد معمولا در حساب و کتاب، ریزبینی، بررسی، مقایسه و سوال و جواب غرق می شوید. خودتان را از زندگی و طبیعت طلبکار به حساب می آورید. بعضی چیزها ک بر وفق مرادتان نیست سخت برآشفته می شوید و فورا همه را محکوم می کنید که چرا آنچه می خواسته اید عینا انجام نشده است.

دوست گرامی، اینطور به آرامش نمی رسید. باید کمی هم به خالق زندگانی، به طبیعت و به دیگران حق بدهید و باور کنید که گردش روزگار حساب و کتابی دارد... اگر خدا را باور دارید گله مندی معنا ندارد. باید تلاش کرد اما نباید از زندگی طلبکار بود. آرام باشید تا لحظه های زندگی را با شیرینی بگذرانید.
__________________
گفتمش نقاش را نقشی زند از زندگی
با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید
+ نوشته شده در  شنبه سی ام خرداد 1388ساعت 14:12  توسط مهدوی  | 

تست شادی

تست : مقدار «شادي» خود را متوجه شويد

روانشناسان مي گويند شادي قابل اندازي گيري است.

این آزمون توسط پروفسور «Ed Diener» از دانشگاه Illinois طراحی شده و انجام آن کمتر از یک دقیقه زمان می برد.

براي اينکه مقدار «شادي» خود را متوجه شويد، به 5 جمله زير توجه کنيد و نظر خود را (موافق يا مخالف) به صورت عددي مابين 7-1 انتخاب کنيد. با خود رو راست باشيد و پاسخ را متناسب با واقعيت انتخاب کنيد. پس از پاسخ به هر 5 جمله ، دکمه محاسبه را فشار دهيد تا امتياز شما محاسبه شود و نتيجه را مشاهده کنيد

 

در حال طراحی این بخش

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم اردیبهشت 1388ساعت 20:25  توسط مهدوی  | 

تست گروه خونی

تشخیص شخصیت از روی گروه خونی شما

گروه خونی O :
صادق، خوشبین و پر انرژی هستند و از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند. برای رسیدن به هدف قدرت و تحمل خوبی دارند. اگر در میانه راه به بیهوده بودن کاری که در حال انجامش هستند پی ببرند، خیلی راحت آنرا رها می کنند. درباره ی گذشته مثبت اندیشند، لذا چندان افسوس گذشته را نمی خورند.به مسائل مادی اهمیت می دهند. آرام و باثباتند و در برابر صداقت بسیار حساسند. رک و صریح نظراتشان را بیان می کنند. می توانند از جزئیات براحتی صرفه نظر کنند. غالباً از رهبری کردن خوششان می آید و معمولاً از قدرت تمرکز خوبی برخوردارند.
گروه خونی A :
محتاط در تصمیم گیری، بدبین و بسیار حساس هستند و مایلند مسائل را به دو گروه سیاه و سفید تقسیم کنند. به قوانین و استانداردهای اجتماعی بسیار اهمیت میدهند. از تحمل و صبر بالایی برای انجام کارهای فیزیکی و رقابتی برخوردارند. به آینده بسیار بدبینند و براحتی می توانند ظاهر آرامی از خودشان نشان دهند، حتی اگر عصبانی باشند. به نظرات دیگران بسیار اهمیت می دهند. اگر قلبشان بشکند، به سختی التیام می یابد. آنها بسیار مسئولند و همواره خطی بین کار و تفریح میکشند. آنها معتقدند که در مسائل دینی و اخلاقی می توان به کمال رسید. ترجیح می دهند از سرگرمی هایی بهره ببرند که از فشار عصبیشان بکاهد.
گروه خونی B :
براحتی از دیگران دستور نمی گیرند. سریع تصمیم گیری می کنند، قابل انعطافند و چندان به قوانین اهمیت نمی دهند. به مسائل علمی و اکتشافات علاقه فراوانی دارند. چندان صبور به نظر نمی رسند و از کارهای رقابتی خوشان نمی آید. معقول و خونسردند و درعین بامزگی، بسیار خجول هستند. از بیان ایده های جدید نمیهراسند. از مورد انتقاد قرار گرفتن ترسی ندارند. از انجام کاری به مدت طولانی خسته و دلزده نمی شوند. براحتی می توانند خاطرات گذشته را فراموش کنند. خلاق و مبتکر بوده و بین کار و تفریح نمی توانند مرزی قائل شوند.
گروه خونی Ab :
رومانتیک و احساساتی هستند و به شدت فعالند. در تجزیه و تحلیل مسائل بسیار ماهرند. در نقد موضوعات مختلف بسیار منصف اند. درموقع لزوم نمی توانند سریع تصمیم بگیرند. برای سخت کار کردن و صبور بودن باید سعی کنند. درباره ی گذشته بسیار حساسند و از قدرت فهم بلایی برخوردارند. چندان مسئولیت پذیر نیستند. خونسردند اما در برخورد با مسائل غیرمنتظره خیلی زود نگران می شوند. حالات روحی آنها خیلی سریع تغیر می کند. می توانند در آنِ واحد چند کار را با هم انجام دهند و از کارهای هنری بسیار خوششان می آید.

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم اردیبهشت 1388ساعت 20:18  توسط مهدوی  | 

تست کور رنگی

تست کور رنگی

شاید باورتان نشود ولی از هر ۱۰ نفر، ۱ نفر دارای کور رنگی سبز-قرمز می باشد. برای فهمیدن اینکه آیا شما هم دارای چنین مشکلی هستید یا خیر، سعی کنید اعداد نوشته شده در دایره های زیر را بخوانید. در بر خی از این دایره ها هم چیزی نوشته نشده است!

             

            

        

 

 

این هم نتایج. در تمامی دایره ها عددی نوشته شده است که افراد دارای دید سالم آنرا می بینند.

 

Normal Color Vision

افراد دارای دید سالم

Red-Green Color Blind

افراد دارای کور رنگی

  Left

چپ

Right

راست

  Left

چپ

Right

راست

Top

بالا

25 29 Top

بالا

25 Spots

نقطه

Middle

وسط

45 56 Middle

وسط

Spots

نقطه

56
Bottom

پایین

6 8 Bottom

پایین

Spots

نقطه

Spots

نقطه

 
 

 خوب حالا بگید که تو این دایره پایینیه چه عددی نوشته شده ؟

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
افراد دارای دید سالم عدد 5 رو می بینند در حالی افراد دارای کوررنگی سبز-قرمز عدد 2 را می بینند

 

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم اردیبهشت 1388ساعت 20:14  توسط مهدوی  | 

تست اضطراب

به تصاویر زیر به دقت نگاه کنید.

هر چه تصاویر آهسته‌تر حرکت کنند، به معنی توانایی بهتر شما در کنترل اضطراب است.
مجرمان این تصاویر را در حال چرخیدن می‌بینند در حالی که به چشم سالمندان و کودکان، ثابت می‌آید.
کلکی در کار نیست! اگر باور نمی‌کنید آنها را چاپ کنید تا مطمئن شوید که تصاویر بی‌حرکتی هستند ....

دوباره به آنها نگاه کنید و سطح اضطراب خود را بسنجید ...

  

 

 

 

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم اردیبهشت 1388ساعت 19:17  توسط مهدوی  | 

طالع بینی روزانه

 

سایت فال پیشگویی

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم اردیبهشت 1388ساعت 18:39  توسط مهدوی  | 

طالع بینی هندی


مرد (فروردین) زن

 


مرد (اردیبهشت) زن

 


مرد (خرداد) زن

 


مرد (تیر) زن

 


مرد (مرداد) زن

 


مرد (شهریور) زن

 


مرد (مهر) زن

 


مرد (آبان) زن

 


مرد (آذر) زن

 


مرد (دی) زن

 


مرد (بهمن) زن

 


مرد (اسفند) زن

 

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم اردیبهشت 1388ساعت 17:56  توسط مهدوی  | 

طالع بینی نوین

طالع بینی نوین

 

اساس این روش طالع‎ بینی، تفسیر روانی افراد براساس اعداد تولد و اعداد حروف نام و نام فامیلی خواهد بود. در این روش، شما ابتدا با جمع کردن اعداد کامل تاریخ تولد خود و تلخیص آن به عدد (1 تا 12) طالع مربوط به آن عدد را می‎خوانید، سپس با نوشتن نام و نام فامیل خود به صورت حروف جداگانه و نوشتن اعداد آن حروف براساس ابجاد صغیر (که در بعد خواهد آمد) در زیر آن، و جمع کردن آن اعداد مانند روش قبل، طالع مربوط به آن عدد را نیز می‎خوانید.توجه داشته باشید که تاریخ تولد شما دقیق و درست باشد. در ضمن از نام و نام فامیل شناسنامه خود استفاده کنید، (نه به آن نام که احیاناً شما را می‎خوانند) در این صورت ارتباط خاصی بین دو طالع مربوط به شما وجود خواهد داشت.به عنوان مثال:

فرض کنیم تاریخ تولد شما 26/8/1345 باشد. این اعداد را به ترتیب زیر با هم جمع می‎ کنیم:

11= 9+2 = 29 = 6+2+8+5+4+3+1
عدد یازده عدد تولد شماست. شما می‎توانید مطالب مربوط به عدد یازده را در مرحله اول مطالعه نمایید.

در مورد مرحله دوم نیز به ترتیب زیر عمل می‎ کنیم:

فرض کنیم نام شما (حسین) و نام فامیل شما (کریمی) باشد. ابتدا حروف این نام را جداگانه می نویسیم و سپس براساس ابجد صغیر اعداد این حروف را زیر آنها نوشته جمع می ‎کنیم:

ح+س+ی+ن+ک+ر+ی+م+ی
3 = 0+3 = 30 = 8+6+1+5+2+2+1+4+1

عدد 3 عدد نام و نام فامیل شماست. شما می‎توانید مطالب مربوط به این عدد را مطالعه نمایید.

تذکر مهم:
 

  • - اعداد تاریخ تولد و همین طور اعداد حروف نام و نام فامیل را بایستی آنقدر با هم جمع کنیم تا به عدد 1 تا 12 برسد. سپس مطالب عدد به دست آمده را مطالعه نماییم.

  • - گاه ممکن است عدد به دست آمده از تاریخ تولد و عدد نام و نام فامیل یکی باشد. مثلاً هر دو (1) یا (2) یا (3) یا (4) و... باشد. در این صورت این دو عدد را با هم جمع کرده و طالع به دست آمده را مطالعه نمایید.

  • - در حروف ابجد، چهار حرف فارسی (پ – چ – ژ – گ) وجود ندارد. لذا جهت این حروف از اعداد حروف ابجدی 2 ب برای حرف پ و 3 ج برای چ و 7 ز برای حرف ژ و 2 ک برای حرف گ استفاده نمایید.

 

حروف و اعداد ابجدی که بایستی در این عمل مورد استفاده قرار بگیرد، به شرح ذیل است:

ن
5
م
4
ل
3
ک
2
ی
1
ط
9
ح
8
ز
7
و
6
ه
5
د
4
ج
3
ب
2
ا
1

غ
1
ظ
9
ض
8
ذ
7
خ
6
ث
5
ت
4
ش
3
ر
2
ق
1
ص
9
ف
8
ع
7
س
6

 

خصوصیات عدد یک خصوصیات عدد پنج خصوصیات عدد نه
خصوصیات عدد دو خصوصیات عدد شش خصوصیات عدد ده
خصوصیات عدد سه خصوصیات عدد هفت خصوصیات عدد یازده
خصوصیات عدد چهار خصوصیات عدد هشت خصوصیات عدد دوازده

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم اردیبهشت 1388ساعت 17:53  توسط مهدوی  | 

طالع بینی

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم اردیبهشت 1388ساعت 17:44  توسط مهدوی  | 

پیشگویی

+ نوشته شده در  سه شنبه دوم مهر 1387ساعت 15:3  توسط مهدوی  | 

فال یا طالع بینی انبیا’

چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه برای گرفتن فال را کلیک کنید

 

 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه نوزدهم شهریور 1387ساعت 14:56  توسط مهدوی  | 

فال یا طالع بيني نيمه ماه


متولد فروردين
شما توانایی های بسیاری دارید و می توانید آنچه را که حتی خودتان تصور نمی کنید، به انجام برسانید. یکی از همان کارها، صحبتی است که می خواهید پیرامون یک موضوع مهم با کسی داشته باشید، پس با شجاعت این کار را به پایان برسانید. در مودر یک ماجراجویی اقتصادی بهتر است خطر نکنید و جوانب امر را بسنجید. به فکر سلامتی خود باشید.

متولد ارديبهشت
وابستگی شما به او بیشتر از آن است که بخواهید، مقابله به مثل کنید یا انتقام بگیرید. یک تذکر دوستانه به مراتب کارایی بیشتری خواهد داشت. به طور اتفاقی به موردی بر می خورید که مدتی روی شما تاثیر می گذارد. در رفتار خود تعادل ایجاد کنید و اجازه ندهید تحت تاثیر یک طرف ماجرا قرار گیرید. در خصوص بیماری که پیش آمده، اصلا جای نگرانی نیست و با یک درمان ساده از آن به سلامت عبور خواهید کرد

متولد خرداد
آنچه را که پیش آمده و دردسر قلمداد می کنید، اتفاقا نه تنها دردسر نیست، بلکه یک تجربه بسیار مفید و لازم برای شماست که در آینده کمک بسیاری برای شما خواهد بود. در مورد اختلاف پیش آمده، بهتر است دیدگاه بازتری داشته باشید و سعی کنید مشکل را از ریشه حل کنید. در خصوص مسائل مالی و اقتصادی با یک وضعیت حساس مواجه می شوید، اما با درایتی که دارید و با همان روش معمول بر آن غلبه می کنید

متولد تير
دقت و انضباط شما برخی اوقات ممکن است اطرافیان را کمی عصبی کند، اما هنگامی که با نیت واقعی شما آشنا شوند، همه چیز به خوبی و خوشی پیش خواهد رفت. خود را خسته کرده اید، بنابراین قدری استراحت کنید. استراحت به منزله رها کردن کار و زندگی نیست. بلکه اتفاقا به منظور یافتن انرژی بیشتر و بهتر برای انجام کار است. در محیط خانواده و فامیل بحثهای فراوانی مطرح می شود که نباید همه را جدی بگیرید

متولد مرداد
دارای وجدان آگاهی هستید و همین درونتان را نسبت به بسیاری از مسائلی که پیرامون شما می گذرد، پاکیزه نگه می دارد، بنابراین از هرگونه وسوسه برای دروغگویی جدا دوری کنید، چرا که طبع شما بادروغگویی سازگاری ندارد. برای پیشبرد کار خودتان هزینه کنید و بی جهت صرفه جویی نکنید، بخصوص در مواردی که پیشرفت شما مطرح است. یکی از دوستان شمانیازمند کمک است و چه خوب است که شما به اتفاق دیگر دوستان مشترک در این وضعیت به کمک او بشتابید.

متولد شهريور
هوشیاری شما سبب می شود که از یک گرفتاری دور شوید. غرور شخصی خوب است، مشروط بر آنکه باعث ضرر و زیان نشود. در واقع شما باید در موردی که خودتان متوجه اشتباه خود شده اید، به راحتی به آن اذعان وراه دیگری را انتخاب کنید و اجازه ندهید غرورتان در این مورد دردسری برای شما ایجاد کند. یک وضعیت درخشان مالی انتظار شما را می کشد.

متولد مهر
چند تن از دوستانتان برنامه خاصی برای شما تدارک دیده اند که برایتان غیرمنتظره اما لذتبخش خواهد بود. به آنان که عیبجویی می کنند نباید همیشه پاسخ بدهید، بلکه بگذارید خودشان به اشتباهشان پی ببرند به یک مجلس میهمانی دعوت می شوید.

متولد آبان
در مورد معاملات و خرید و فروشهای خود قدری احتیاط کنید و هر بهایی را که از شما تقاضا شد نپردازید، چرا که ممکن است انصاف را رعایت نکنند. طالع شما از اوقات خوشی برای شما می گوید که خلی هم به آن نیاز دارید. توکل به خدای متعال و نیایش برای ایجاد آرامش در شما بسیار مفید است. در مورد کاری که برایتان مطرح شده، به نظر می رسد که طرف مقابل شما را در منگنه قرار داده، بنابراین با صبر و تامل تصمیم بگیرید

متولد آذر
راه خودتان را در برابر تمجیدها و تعریفهای فراوان گم نکنید، بلکه سعی کنید خودتان باشید. برای زحماتی که کشیده اید، از شما قدردانی می شود. آرامش درونتان بهتر از هر موفقیتی  است، بنابراین با صبر و حوصله به سوی هدف خود پیش بروید. یک پیشنهاد جالب به شما می شود که اگر خوب آن را ارزیابی کنید، متوجه می شوید که دقیقا در روند استعداد و توانایی های شما قرار دارد.

متولد دي
ممکن است خودتان را برای یک اتفاق مورد انتقاد قرار دهید، اما اطرافیان شما چنین برداشتی ندارند و شما را بسیار محق می دانند. در یک جلسه گفتگو شرکت و نکات بسیار مهمی را بررسی می کنید. به توصیه های بزرگترها در مواردی که تجربه آنها بیشتر از شماست توجه کنید، بویژه در مسائل مالی و سرمایه گذاریها

متولد بهمن
حرفهای دیگران را بشنوید، اما در هنگام عمل خودتان تصمیم بگیرید. تحت تاثیر ظواهر یک اتفاق قرار نگیرید، بلکه در مورد آن قدری کند و کاو کنید تا از واقعیت آگاه شوید. در موقعیتی حساس از شما یک حمایت همه جانبه صورت می گیرد و آنگاه از علاقه بسیاری از اطرافیان نسبت به خود آگاه می شوید. هدفی را که انتخاب کرده اید نیاز به عبور از چند مرحله دارد، بنابراین عجله نکنید. در مورد مسائل عاطفی هنوز می توانید به یک وضعیت منطقی برسید.

متولد اسفند
اگر در نیمه اول اسفند ماه به دنیا آمده اید تولدتان را تبریک می گوییم. به دلیل اعتمادی که نسبت به شما وجود دارد،  یک وظیفه بسیار مهم به شما ارجاع می شود، اما شما هنوز شک دارید. در واقع چقدر خوب خواهد بود اگر همان طور که دیگران به شما اعتقاد دارند، شما هم به آنها اعتماد کنید. در مورد محبتی که در گذشته به کسی روا داشته بودید، از شما به بهترین شکل ممکن تشکر می شود و در یک لحظه احساس غرور به شما دست می دهد چرا که به همنوع خود کمک کرده اید.
+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم شهریور 1387ساعت 18:14  توسط مهدوی  | 

فال یا طالع بینی ازدواج

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم شهریور 1387ساعت 18:9  توسط مهدوی  | 

فال یا طالع بینی هندی

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم شهریور 1387ساعت 17:48  توسط مهدوی  |